EYS Politikamız

Kalite, İş Sağlığı Güvenliği Ve Çevre Politikamız( Entegre Yönetim Sistemi )


ALTHERM, ısıtma-soğutma ve havalandırma sektörüne yönelik cihazlar üreten, Türkiye'nin öncü kuruluşlarındandır.

Tüm uygulamalarında, kaliteyi ilke edinen kuruluşumuz; aynı zamanda çevreyi koruma konusundaki yüksek duyarlılığı ve "İş Sağlığı Ve Güvenliği" konusundaki önleyici faaliyetler ve iyi uygulamaları ile de sektöründe öncü olmaya adaydır.

Kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği hedeflerine ulaşabilmek için; gerekli insan kaynağı, teknoloji ve finansal kaynakları sağlamak konusunda da ALTHERM Yönetimi üstüne düşeni yapmaktadır.

Müşterimizin beklentileri en üst seviyede karşılanarak, ürün ve hizmet kalitemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve artırmak amacımızdır.

Biz kaliteli ürün ve hizmetler ortaya koyarken, aynı zamanda çevre boyutlarımızın çevreye olan etkisini iyi bir şekilde yönetip, çevreye zarar vermeden üretimimize devam etmeyi ve çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş sahamıza gelen ziyaretçilerimizin sağlık ve güvenlik risklerini belirleyerek de çalışanlarımız ve diğer tüm paydaşlarımızın faaliyetimiz süresince, sağlık ve güvenliklerini sağlamak ve sürdürmeyi temel amaç olarak benimsemiş bulunmaktayız.

"Entegre Yönetim Sistemimiz" in uygulanması sırasında her geçen yıl kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarında sürekli iyileşme sağlayarak daha etkin bir yönetim sistemine ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Tüm çalışmalarımızdaki birinci önceliğimiz, çalışanlarımızın gerek " Entegre Yönetim Sistemimiz" gerekse  "İş Sağlığı Ve Güvenliği" ve "Çevre" ile ilgili uymamız gereken yasal mevzuat şartları ile diğer şartlar konusunda bilinçlenmesidir. Bu kapsamda, çok etkin eğitimler planlayarak bu eğitimlere çalışanlarımızın aktif olarak katılımı sağlanır.
İş sağlığı Ve Güvenliği risklerinin ve çevre boyutlarının belirlenmesi çalışmalarına çalışanların katılımı, etkin analizler yapılabilmesi açısından bizim için oldukça önemlidir.

Tüm bu hedeflerimiz doğrultusunda;

Ürün ve hizmetimizi gerçekleştirme aşamalarında,  hem ürünlerimiz ile ilgili hem de "İş Sağlığı Ve Güvenliği" ve "Çevre" ile ilgili yasal mevzuat şartları ile ulusal ve uluslararası standart şartlarına uygun çalışmalar yapmayı,

Çevre duyarlılığımız gereği, atıkları mümkün olduğunca azaltarak, kirliliği kaynağında önleyip, enerjiyi verimli kullanmayı ve faaliyetlerimizin çevre üzerindeki etkilerini azaltmayı,

İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında tehlike analizi ve risk değerlendirme yöntemini etkin bir şekilde kullanıp, saha kontrolleri ile de destekleyerek iş kazalarını önlenmeyi,

Taahhüt etmekteyiz.

ALTHERM tarafından taahhüt edilen ve uygulanan bu politika, tüm çalışanlarımıza ve ayrıca firmamız adına çalışan bütün kişilere duyurulacak olup, kamu ve üçüncü şahısların erişimine açıktır.

ALTHERM, havalandırma sektöründe faaliyetlerine 2004 yılında başlamış, bugün İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki(İTOSB) modern ve büyük tesisinde uluslararası standartlara uygun kalitede üretim yaparak faaliyetlerine daha güçlü şekilde devam etmektedir.
Sertifikalarımız
Telefon +90 216 420 25 61 Pbx
Faks +90 216 420 25 62
E-posta info@altherm.com.tr
©2024- Altherm | Klima Santrali | Isı Geri Kazanım Santrali | Yer Konvektörü | Tüm Hakları Saklıdır. TTR Bilişim