Hedefler

İnsan Kaynakları Hedefleri

ALTHERM, müşteriye en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmada en önemli rolün kurumun değer ve  inançlarıyla hareket eden ve  ekip çalışmasına inanan çalışanlar ve iş ortamı olduğuna inanır.

İnsan kaynakları olarak, çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren bir çalışma ortamına, ortak akıl ile hareket eden çalışanlara ve yenilikçi ve sürdürülebilir insan kaynaklarına ulaşmak temel hedefimizdir. Bu kapsamda, şirketin stratejik hedeflerini gerçekleştirmesi ve performansını sürekli iyileştirmesini desteklemek üzere çalışırız.

Misyonumuz

Değişime hızlı ayak uyduran, kendisi ve çevresi ile barışık, sürekli gelişimi benimseyen, coşkulu, heyecanlı, yetenekli, verimli ve yaratıcı kişileri aramıza alıp, ortak bir kültür oluşturarak, yenilikçi ve sürdürülebilir insan kaynakları uygulamaları ile mutlu çalışma ortamını büyütüp, devamlı kılmaktır.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın memnuniyetinin devamlılığını sağlayarak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin, çalışanların bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir kurum olmaktır.

 
 
 
 

ALTHERM, havalandırma sektöründe faaliyetlerine 2004 yılında başlamış, bugün İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki(İTOSB) modern ve büyük tesisinde uluslararası standartlara uygun kalitede üretim yaparak faaliyetlerine daha güçlü şekilde devam etmektedir.
Sertifikalarımız
Telefon +90 216 420 25 61 Pbx
Faks +90 216 420 25 62
E-posta info@altherm.com.tr
©2024- Altherm | Klima Santrali | Isı Geri Kazanım Santrali | Yer Konvektörü | Tüm Hakları Saklıdır. TTR Bilişim