Hakkımızda

ALTHERM, havalandırma sektöründe faaliyetlerine 2004 yılında başlamış, bugün İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) deki modern ve büyük tesisinde uluslararası standartlara uygun kalitede klima santrali, üretim yaparak faaliyetlerine daha güçlü şekilde devam etmektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyim ile Türk havalandırma sektöründe yeni bir dinamizm ortaya koymuş olan ALTHERM Klima, sektöre güçlü bir soluk getirmeyi amaçlamıştır. Bunun için temel ilkesi yoğun bilgi ve disiplin içerisinde çalışmaktır.


Prensipleri:
  
  Zamandan ve kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlamak ve farklılığımızı hissettirmek.
  Ürünlerinde satış sonrası hizmette kusursuzluğu temel alarak sağlıklı bir hizmet sunmak
  Teknolojiyi her zaman yakından takip etmek
  ‘Önce güven’ diyerek ürünlerimizin kalite standartlarını yüksek tutmak ve istenilen taleplere en doğru şekilde cevap vermek
   Müşteri memnuniyeti temel alınarak etik değerlere saygılı, ekip ruhu ile çalışabilen yeniliğe ve gelişmeye açık bir kadroya sahip olmak

 

Bu anlayış ile;

Sektörün içerisinde en uygun koşulları değerlendirerek bunlara uygun üretimlerde bulunduğumuz ürünlerimiz ile hem sektöre hem de yatırımcılara güven vermeyi amaçlamaktayız.

Tecrübeli aynı zamanda güvenilir teknik ve işletme kadromuz sayesinde ürünlerini ekonomik fiyatlarla sunabilen ALTHERM, bu farkıyla Endüstriyel ve Merkezi Sistem cihazlarda ihtiyaç olan mühendislik birikimini ve ileriki zamanlarda yaşanacak tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurarak kendini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Bu söz konusu detaylar ön planda tutulurken üretmekte olduğumuz cihazlarımıza ek fiyat artışları getirmemeye özen göstererek müşterilerimiz adına artı avantajlar sağlanması amaçlanmıştır.

ALTHERM olarak, üst sınıf kaliteyi, müşterilerimiz adına uygun bütçelerde sunabilmeyi başarmanın hazzını yaşıyor ve bu hazzı tüm müşterilerimize de yaşatmayı ilke ediniyoruz.

ALTHERM, havalandırma sektöründe faaliyetlerine 2004 yılında başlamış, bugün İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki(İTOSB) modern ve büyük tesisinde uluslararası standartlara uygun kalitede üretim yaparak faaliyetlerine daha güçlü şekilde devam etmektedir.
Sertifikalarımız
Telefon +90 216 420 25 61 Pbx
Faks +90 216 420 25 62
E-posta info@altherm.com.tr
©2024- Altherm | Klima Santrali | Isı Geri Kazanım Santrali | Yer Konvektörü | Tüm Hakları Saklıdır. TTR Bilişim